Kira Sözleşmesi

Trafik Cezaları

Kullanım süresi içerisindeki her türlü trafik cezası kiralayan kişiye aittir.

 

Kiralama Süresi

En az kiralama süresi 24 saatir.

 

Uzun Süreli Kiralama

Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofisimizi arayınız.

 

Fiyatları Dahil Olan ve Olmayan Hususlar

Fiyatlara yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, SOS Süper Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme/Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti ile %18 Katma Değer Vergisi ayrıca hesaplanır.

 

Tek Yönlü Kiralamalar

Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır.

 

İlave Sürücüler

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ; ilave sürücü/sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin , Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi/kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

 

Teslim Gecikmeleri

Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için , sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3′ü , 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

 

Ödeme

Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Nakit , Visa, Master Card , Access veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.

 

Trafik Cezaları

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

 

Önemli Notlar

Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3′cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.

* Şirketimizden hizmet alan tüm bireysel ve kurumsal müşteriler bu sözleşmeyi okumuş ve koşulsuz kabul etmiş sayılır.

Son Haberler

BAYRAM REZERVASYONLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

BAYRAM REZERVASYONLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

BAYRAM ERKEN REZERVASYON

Özel günlerinize Özel (:

Özel günlerinize Özel (:

Mv Rent A Car

Gebze'de Araç Kiralama

Gebze'de Araç Kiralama

Mv Rent A Car araç kiralama firması olarak bir çok araç seçeneği ile müşterilerimizin rahat etmesini sağlamaktayız. Doğru hizmet ve güvenli araç kiralama için ; MV RENT A CAR

7/24 Havalimanı Araç Teslimi

7/24 Havalimanı Araç Teslimi

7/24 Havalimanı Araç Teslimi

Gebze Araba Kiralama Çözümleri

Gebze Araba Kiralama Çözümleri

Gebze araba kiralama hizmetinde öncü bir firma olarak her yıl gelen binlerce insana araba kiralama fırsatı sunmaktayız

Adrese Teslim Araç Kiralama Hizmeti

Adrese Teslim Araç Kiralama Hizmeti

Araba kiralama hizmetleri ve bu bağlamda ortaya çıkan servisler, insanların ve yolcuların rahatlığı için ellerinden geleni yapıyorlar